İletişim


Ben Kim Miyim?

Sevgili annemden aldığım dikme, biçme, yapma ve yakıştırma arzusuyla yola çıkmış sonunda blog işine bulaşmış biriyim. Şimdi evden, işten kalan zamanlarda kullanabileceğim ürünler öncelikli olmak üzere malzemelere şekil vermeye ve blogumu zenginleştirmeye çalışıyorum.  Tasarımlarıma başlamadan önce büyük bir coşku ve istek uyanıyor içimde. Bitirene kadar defalarca kafamda şekilleniyor. Sonuç memnun edici olunca demeyin keyfime.
İletişim için verebileceğim tek adres aşağıdaki eposta adresi. Önerilerinizi fikirlerinizi bekliyorum. Sağlıkla ve sevgiyle kalın.

1 yorum :

 1. İyi günler,

  Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) olarak dijital ortamda kaliteli içerik üreten içerik yaratıcılarının sesini geniş kitlelere duyurmak amacıyla bir platform kuruyoruz. Sitenizde yer alan kaliteli içeriğiniz sebebiyle bu platformda sizinle de işbirliği yapmak istiyoruz. Konuya ilişkin bilgi paylaşımında bulunmak üzere size ulaşabileceğimiz elektronik posta adresiniz ve iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

  Görüşmek üzere.

  T.C. Başbakanlık BYEGM

  www.facebook.com/BBYEGM
  twitter.com/byegm

  YanıtlaSil